SON DAKİKA HABERLERİ

Erman Toroğlu'ndan Arda Turan Yorumu

Erman Toroğlu'ndan Arda Turan Yorumu

Arda Turan'ın Barcelona'dan Medipol Başakşehir'e transfer olması hakkında Erman Toroğlu konuştu.

Birçok spor yorumcusunun gündeminde olan Arda Turan transferi için Erman Toroğlu da konuştu. Olay yaratacak açıklamaları şu şekilde:

Bir Cümle Söyleyeceğim Yakışmaz

“Arda Turan'ın milli takımla ilgisi beni ilgilendiriyordu. Kulüp takımıyla ilgilendirmiyor. Barcelona'ya bir türlü gidemedi Arda Turan. Buradan oraya sürekli birilerini getirdi. Başakşehir'e geliyorsan bir cümle söyleyeceğim; yakışmaz. Çabuk dolmuş. Hayırlı olsun. İnşallah hayırlı olur. Cenk'in beyniyle Arda'nınki farklı. Çok farklı oyuncular.  Gitti geldi. Bence yazık. Nice Atletico Madrid'de sakatlanmadı? İlla değnekli biri mi olacak başında.

Başakşehir Ne Kadar Sabreder Bilemiyorum

Başka bir takımda yapamazdı Arda Turan. Şöyle doğru bir takıma geldi. Oynarsa oynar, oynamazsa gider zaten. Arda yeni bir sayfa açamaz. Bazı şeyleri dinlemedi o. Kendisini tenkit edenleri düşman gibi gördü. Kimlerin düşman kimlerin dost olduğunu 2.5 yılda görecektir. Arda yanlış insanları dinledi. Bugün İbrahimoviç dediğimiz adam 38 yaşında. Transfer etmeye gidiyorlar bu adamı. Siz ne diyorsunuz? Sen geliyorsun 30 yaşında, yaşantı biçimi onu kaldırmaz. Başakşehir ne kadar sabreder bilmiyorum. Resmen attan indi, eşeğe bindi.”

 

HÜRRİYET